לייעוץ חינם התקשרו

052-6526265

**

או השאירו פרטים

שלב 1 מפגש אבחון מורה, בדיקת סגנון למידה, שיחות עם צוות בית הספר ואנשי מקצוע, עיון באבחונים. 

שלב 2 הכנת תכנית ההתערבות האישית המותאמת לתלמיד ומשלבת מטרות בהוראה מתקנת עם תחומים נוספים על פי הצרכים לעיתים בשילוב ההורים. בשלב זה מותאמת תכנית לימודית, משחקים קוגניטיביים ולימודיים על פי הגיל והצורך...

 

"עדן היקרה,

לא האמנו שדניאל יתקדם ככה בזמן כל כך קצר. העבודה המסורה שלך איתו היחס האישי והמקצועי החזירו לו את האמונה שלו בעצמו ואת הסקרנות והשמחה בלמידה לאחר ששנים היה מתוסכל בבית הספר בגלל לקות הלמידה שלו. כשפנינו אלייך היינו חסרי תקווה. היה לנו מזל גדול שמצאנו אותך...."

הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה

"הוראה מתקנת היא הוראה המתאימה את עצמה לסגנון הלמידה של הילד אך גם מתחשבת בדרכו בעתיד ומסייעת לו להיות לומד עצמאי"

 

"המוח אוהב כייף - למידה תמיד תמיד עוברת בדרך של רגש"

 עדן הר (על הוראה מתקנת)

אם הגעתם לאתר שלי כנראה שנושא לקויות למידה/ADHD נוגע לכם באופן אישי. הפנו אתכם להוראה מתקנת? מעוניינים במענה מקצועי ומדוייק להתמודדות של ילדכם? 

הגעתם למקום הנכון! 

 

שמי עדן הר, עוסקת בהוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה ב- 14 השנה האחרונות. שיטות הלמידה בהם אני משתמשת מגיעות מעולם ההוראה המתקנת ואסטרטגיות הלמידה, חלקם פרי פיתוח של הקליניקה וחלקם מתחומים נוספים אותם למדתי: CBT, טיפול במשחק, שימוש באמצעים מעולם הדרמה והאומנות בטיפול, טיפול בקשיים חברתיים ועוד.  

הכשרותיי וניסיוני הרב מאפשרים דיוק ומקצועיות לצד מתן מקום למשחק ולמידה בכייף. אני העורכת הראשית של מגזין קרוסלה - מיזם לתמיכה בלקויי למידה. בעבר ערכתי את מגזין פוקוס של אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב וכן מרצה בקורס נוירופידבק בבר

אילן של מוח מצויין, מעבירה סדנאות במוסדות פרטיים וציבוריים ואקדמיים.

במהלך עבודתי כל אחת ואחד מהתלמידים שלי זכו לשיפור משמעותי בציונים, קיבלו ארגז כלים של מיומנויות לימודיות לכל החיים ועברו תהליך משמעותי בו זכו לתחושת מסוגלות ואמונה ביכולתם. בקליניקה לכל ילד מותאמת תכנית הוראה מתקנת אישית, מקצועית, מהנה ושלובה בעולם המשחקים, המדיטציה היצירה והתנועה

ליעוץ ללא עלות התקשרו: 052-6526265  

מהי הוראה מתקנת?

 

הוראה מתקנת מתאימה את עצמה לסגנון הלמידה של הילד והקשיים שעמם הוא מתמודד. ילדים עם קשיי למידה, ילדים המאובחנים עם לקות למידה כגון: דיסלקסיה, דיסגרפיה, דיסקלקוליה וכן ילדים המאובחנים עם ADHD לרוב יגיעו להוראה מתקנת לתקופה מסויימת כדי להכיר שיטות המותאמות במיוחד להם על ידי מומחית להוראה מתקנת.

 

הוראה מתקנת מתאימה גם לילדים שצברו פערים לימודיים מבני כיתתם מסיבה כלשהי ומעוניינים לצמצם אותם במהרה ובתסכול מזערי.

 

הוראה מתקנת בקליניקה בגישה המשולבת מציעה התייחסות להתמודדות הלימודים לצד נושאים המשפיעים בעקיפין ובמישרין על היכולת הלימודית. כגון, מיומנות חברתית, קשיים רגשיים מול הלמידה, התנהלות עם הפרעת קשב וריכוז ועוד. ולשם כך הילד יזכה לשיטות טיפול מתחום הטיפול במשחק, הפסיכודרמה, מדיטציה ועוד בשילוב ההוראה המתקנת עצמה. 

 

ילדים שונים זה מזה במאפיינים רגשיים, שפתיים, מוטוריים וקוגניטיביים. בקליניקה מניחים את הזרקור על המיומנויות שצריך לחזק. לדוגמא, ילד שבעבר טופל בתחום המוטורי יהיה שונה מילד שכלל לא נזקק לטיפול אך עדיין לא הבשיל באופן רגשי. הילד המגיע לחדר הוראה מתקנת זוכה לתכנית אישית המכילה כלים המותאמים לסגנון הלמידה שלו ומציידת אותו במיומנויות להן הוא זקוק. וכל זאת בשילוב שיטות מתחום ההוראה המתקנת, משחק, אומנות, מדיטציה ו...כייף.

 

הקליניקה של הוראה מתקנת בגישה המשולבת מקיימת מפגשים פרטיים לילדים ולנוער. 

 

 הקליניקה ברמת גן. ליעוץ ללא עלות התקשרו: 052-6526265  

 

  • Wix Facebook page

הוראה מתקנת משולבת - הוראה מתקנת ברמת גן טל' 052-6526265. מייל: h.m.meshulevet@gmail.com. כל הזכויות שמורות לעדן הר ©