לייעוץ חינם התקשרו

052-6526265

**

תודה על פנייתך! בקרוב נשוחח

או השאירו פרטים 

תהליך הטיפול בקליניקה

שלב 1 מפגש אבחון מורה, בדיקת סגנון למידה, שיחות עם צוות בית הספר ואנשי מקצוע, עיון באבחונים. 

שלב 2 הכנת תכנית ההתערבות האישית המותאמת לתלמיד ומשלבת מטרות בהוראה מתקנת עם תחומים נוספים על פי הצרכים לעיתים בשילוב ההורים. בשלב זה מותאמת תכנית לימודית, משחקים קוגניטיביים ולימודיים על פי הגיל והצורך...

 

"עדן היקרה,

לא האמנו שדניאל יתקדם ככה בזמן כל כך קצר. העבודה המסורה שלך איתו היחס האישי והמקצועי החזירו לו את האמונה שלו בעצמו ואת הסקרנות והשמחה בלמידה לאחר ששנים היה מתוסכל בבית הספר בגלל לקות הלמידה שלו. כשפנינו אלייך היינו חסרי תקווה. היה לנו מזל גדול שמצאנו אותך...."

הורים ממליצים
הצטרפו אלינו לפייסבוק

מהי הוראה מתקנת משולבת?

 

הוראה מתקנת משולבת מקפידה על מספר עקרונות:

 

  • התאמה מקצועית, מדוייקת ומדוקדקת של כלים ומיומנויות למידה לתלמיד על פי סגנון הלמידה, יכולות וקשיים. 

 

  • החזרה של הסקרנות הטבעית והשמחה ללמידה. מחקרים מראים כי המוח אוהב כייף, לכן כשאנו לומדים דבר מה שאנו אוהבים אנו לומדים אותו טוב יותר. שיעור משעמם לא ייצר את אותו אפקט של שיעור מעניין. לכן תלמידים שזוכים למשחקיות, השקעה ותשומת לב יגיעו לתוצאות מהירות  

 

  • תקשורת עם צוות בית הספר - על פי מחקרים, ההבנה של הצוות הבית ספרי את הקשיים עימם מתמודד הילד המאובחן משפרת את רווחתו בתוך המרחב הבית ספרי ומעלה את תחושת המסוגלות והחוללות העצמית שלו.

 

  • התייחסות לתחומי חיים נוספים  מלבד התחום הלימודי - הוראה מתקנת יעילה משלבת תחומים אחרים נוסף לתחומי הקוגניציה מתוך ראיה שהקשיים של הילד המאובחן נובעים לא פעם גם מקושי רגשי, תסכול וחוסר יכולת לקבל חוויות של אי הצלחה.

 

  • שימוש בכלי טיפול מעולם הפסיכודרמה, המדיטציה, הטיפול במשחק נוסף על ההוראה המתקנת המאפשר טיפוח של אספקטים מגוונים של הלמידה.

 

  • Wix Facebook page